Menu Zamknij

O firmie

Kim jesteśmy?

Firma RO-INSTAL rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku.
 Od samego początku specjalizowała się w odnawialnych źródłach energii, a celem była dbałość o ochronę środowiska i odpowiedzialność za przyszłość naszej planety. Stawialiśmy wyłącznie na ekologiczne rozwiązania technologiczne systemów grzewczych, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszego środowiska.
 Wysoka przedsiębiorczość, inwestycje w rozwój firmy oraz specjalistyczna wiedza zdobyta podczas kursów czy szkoleń w kraju i zagranicą stała się motorem do bycia najlepszym w swojej branży na naszym rynku.

Zgodnie z naszą ideą "OD PROJEKTU DO WYKONANIA" do dnia dzisiejszego zajmujemy się projektowaniem, sprzedażą, montażem, serwisem pomp ciepła, ogrzewaniem, CWO, wentylacją, klimatyzacją, które stosowane są w gospodarstwach domowych oraz w dużych obiektach komercyjnych. 
Oferta naszej firmy w zakresie instalacji grzewczych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych zapewnia Klientom doradztwo techniczne, wykonawstwo, długoletnią i bezawaryjną eksploatację urządzeń, a także gwarantuje system opieki realizowany przez nasz serwis.

wyróżnienie danfoss
duże doświadczenie w pompach ciepła

23 lata doświadczenia

ekologiczne rozwiązania

Ekologiczne rozwiązania

dyplomy i certyfikaty Ro-Instal

Dyplomy i certyfikaty

nasze realizacje

Nasze realizacje

Razem dbajmy o naszą planetę korzystając z odnawialnych źródeł energii!

Pompami ciepła zajmujemy się od ich początków w Polsce

Nasza firm może poszczycić się montażem i prowadzeniem serwisu pomp ciepła praktycznie od ich początków w naszym kraju. Pompy ciepła Thermia zbudowały rynek związany z wykorzystaniem takiej formy ogrzewania domów i firm. Warto skorzystać z naszego doświadczenia - naszym Klientom doradzamy najlepsze rozwiązania, które będą odpowiednimi do ich potrzeb i wymagań. Profesjonalny montaż pomp ciepła - czy to powietrznych, czy gruntowych nie jest nam obcy - dlatego zapraszamy do kontaktu i porozmawiania o Państwa inwestycji.

thermia logo
galmet logo
ecoforest logo
uponor logo
aermec logo
pro-vent logo
swegon logo